Dzień otwarty w Liceum COR

10.05.2017

Pierwszy dzień otwarty w Liceum COR za nami! Kto nas odwiedził w minioną sobotę, nie mógł się nudzić. Na gości (także rodziców!) czekało wiele atrakcji: wystawa fotograficzna, pokaz CORowych filmów, warsztaty fotograficzne, wirtualna i kulinarna podróż przez państwa obu Ameryk i Europy, pyszne ciasta i kawa. Ale przede wszystkim można było w spokoju usiąść i porozmawiać o szkole z naszymi uczniami, absolwentami i nauczycielami.

Dzień otwarty

6.05.2017

W Liceum COR przedłużamy majówkę! Chodź zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy! Przekonaj się, że nasze Liceum jest inne niż wszystkie! Program dnia otwartego na pewno Cię przekona. Zrobisz sobie u nas profesjonalne zdjęcie, weźmiesz udział w darmowych warsztatach fotograficznych, obejrzysz filmy młodych twórców, poznasz kulturę Hiszpanii i Niemiec, zjesz pyszne ciasto... a przede wszystkim porozmawiasz z uczniami i nauczycielami COR! Zapraszamy też Twoich rodziców.

Święto Konstytucji 3 maja

3.05.2017

Apel z okazji Święta Konstytucji 3 maja przygotowała klasa 1b wraz z wychowawcą.

Pożegnanie Absolwentów 2017

28.04.2017

W piątek 28 kwietnia symbolicznie pożegnaliśmy Maturzystów z rocznika 2017. Było dużo emocji i… łez. Zostało wypowiedzianych wiele szczerych i budujących słów, zarówno ze strony grona pedagogicznego, jak i absolwentów. 

Upcykling na Dzień Ziemi

20.04.2017

Dnia 20 kwietnia w naszym liceum odbyły się warsztaty ekologiczne, zorganizowane przez klasę I B z okazji Dnia Ziemi. W warsztatach wzięli udział uczniowie klas pierwszych i drugich. Koordynatorem akcji był Szymon Baranowski.

GLOBAL MONEY WEEK - UCZ SIĘ. OSZCZĘDZAJ. ZARABIAJ.

12.04.2017

Zdolni uczniowie naszej szkoły włączyli się do międzynarodowej akcji Global Money Week (GMW) - Światowy Tydzień Pieniądza, której koordynatorem jest Urząd Komisji Nadzoru Finansowego. Młodzież wzięła udział w konkursach pod hasłem "Ucz się. Oszczędzaj. Zarabiaj."

Rekolekcje wielkopostne

12.04.2017

W dniach 11-12 kwietnia uczniowie przygotowywali się do przeżycia Świąt Wielkiej Nocy poprzez udział w rekolekcjach wielkopostnych, poprowadzonych przez ks. Przemysława Sawę wraz ze Szkołą Ewangelizacji Cyryl i Metody

Sukces literacki!

10.04.2017

10 kwietnia ogłoszono wyniki konkursu literackiego "Inny - Obcy?".  Z dumą informujemy, że uczennica klasy 3a, Zuzia Majiczek, zajęła II miejsce. Konkurs polegał na napisaniu eseju i przygotowaniu prezentacji multimedialnej. Praca powstała pod opieką mgr Anny Babiński.

http://www.wombb.edu.pl/?p=1881

Laureatka konkursu „Prawda i kłamstwo o Katyniu”

7.04.2017

Julia Dziadek, uczennica klasy 2b, została Laureatką VIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Historyczno-Literackiego "Prawda i kłamstwo o Katyniu". Praca powstała pod opieką dr. Sebastiana Kulińskiego. 

Wycieczka klas pierwszych do Krakowa

7.04.2017

Cor&Kraków! 7 kwietnia pierwszoklasiści wyruszyli do Krakowa w poszukiwaniu śladów średniowiecza. Najpierw Collegium Maius, czyli najstarszy uniwersytet w Polsce, odkrył przed nami swoje dostojne oblicze.