"Wpływ nauki zdalnej na emocjonalne i edukacyjne wyzwania młodzieży". Zapraszamy rodziców w dniu 6 maja 2021 roku o godz. 18:00 na bezpłatny webinar.

Nauka zdalna, izolacja społeczna, ograniczone spotkania z kolegami i koleżankami z klasy, egzaminy oraz konieczność wyboru następnej szkoły. Tym i innym wyzwaniom dzisiejsi uczniowie muszą stawić czoła. Jak obecna sytuacja wpływa na rozwój młodego pokolenia? Jak wspierać nastolatków w obliczu kryzysu emocjonalnego? Czym jest depresja nastolatków, jakie ryzyko ze sobą niesie oraz jak w takiej sytuacji działać? Jak pomóc dziecku w wyborze ścieżki życiowej? Jakie problemy emocjonalne mogą wystąpić w związku z zakończeniem pewnego etapu szkolnego? Co może zrobić rodzic i nauczyciel, aby ułatwić dziecku powrót do szkoły?

Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć podczas spotkania na żywo, które będzie udostępnione na stronie Liceum Ogólnokształcącego COR na Facebooku. Podczas transmisji będzie również możliwość zadawania pytań w komentarzach.

Gościem spotkania będzie Agnieszka Wróbel, psychoterapeuta, trener II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, pedagog, plastyk, absolwentka Akademii Pedagogicznej w Krakowie, Szkoły Trenerów Treningu Psychologicznego GESTALD, Szkoły Psychoterapii Indywidualnej i wiele innych. Autorka trzech poradników:

·  Asertywność na co dzień - czyli jak żyć w zgodzie ze sobą i innymi.

·  Trudny szef, czyli jak porozumieć się z przełożonym.

·  Sztuka Wychowania, czyli jak pomóc dziecku i zadbać o siebie.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu: 

https://www.facebook.com/events/752604158753515

AS., 27.04.2021

« - »