Dni Otwarte Akademii Techniczno-Humanistycznej

W piątek 27 września uczniowie klasy maturalnej mieli okazję uczestniczyć w Dniach Otwartych Akademii Techniczno-Humanistycznej.

Były ciekawe wykłady ("ATH - Studia jak DAKAR") i warsztaty (Za drzwiami Szpitalnego Oddziału Ratunkowego-symulacja medyczna jako nowoczesna forma edukacji; Twój kierunek - Automatyka; W trosce o środowisko - oczyszczalnia ścieków). Te zajęcia to małe kompendia wiedzy, począwszy od zagadnień inżynieryjno-technicznych, poprzez wiedzę z zakresu psychologii, zarządzania i humanistyki aż po tematy z zakresu nauk o zdrowiu. Była to doskonała okazja do zapoznania się z szeroką ofertą dydaktyczną uczelni, jej infrastrukturą, a przede wszystkim świetny moment na spotkanie z nauką, poszerzenie zainteresowań i podjęcie decyzji o wyborze kierunku studiów, a w dalszej perspektywie – wyborze kariery zawodowej.

/gallery/dni-otwarte-akademii-techniczno-humanistycznej

KS., 27.09.2019

« Wybory do Samorządu Szkolnego i Młodzieżowej Rady Miasta - Wizyta w NBP »