Wybory do Samorządu Szkolnego i Młodzieżowej Rady Miasta

Przed nami wybory. Poznajcie Kandydatki.

Agnieszka Antonik (2a) - kandydatka do Samorządu Szkolnego.
Jak już mogliście zauważyć, interesuję się muzyką. Gram na trzech instrumentach, a w zasadzie jestem samoukiem, więc dla mnie rzeczy niemożliwe nie istnieją. Wszystko zależy od naszych chęci i odpowiedniego nastawienia. Oprócz muzyki moją pasją jest oczywiście fotografia, która wiele dla mnie znaczy.
Te dwie rzeczy codziennie napędzają mnie pozytywną energią, by z każdego dnia wykrzesać coś produktywnego. Stanowisko w Samorządzie Szkolnym to z pewnością okazja, aby zorganizować różnego rodzaju akcje i wprowadzić pewne zmiany, żeby nam wszystkim w szkole żyło się lepiej.
Jednym z czołowych działań, które będę chciała zrealizować, to wymiana szkolnych automatów, stworzenie na miarę naszych możliwości i chęci zespołu (oczywiście muzycznego) , „kolorowego dnia” raz w miesiącu czy też tzw. „dnia na opak”. Jestem otwarta na wasze sugestie i pytania.

Małgorzata Wyka (1b) - kandydatka do Młodzieżowej Rady Miasta. WYKAż się inicjatywą!
Hej! Jestem Małgosia Wyka. Chodzę do klasy IB. Interesuję się muzyką, podróżami oraz językami. Cechuje mnie otwartość, zaangażowanie, duża ilość empatii i poczucia humoru.

Katarzyna Górecka (1b) - kandydatka do Samorządu Szkolnego.
Dzień dobry! Nazywam się Katarzyna Górecka i chodzę do klasy 1B. Interesuję się m.in fotografią, historią, filmem, kryminalistyką i zwierzętami. W wolnym czasie lubię czytać książki i pisać wiersze.

Julia Suchoń-Komraus (1b) - kandydatka do Młodzieżowej Rady Miasta. Hej! Mam na imię Julia. Jestem szczera, lubię działać. Jeśli trzeba coś zrobić, to potrafię to załatwić i jestem skuteczna, choć jestem nieśmiała, to potrafię postawić na swoim. Moim hobby jest muzyka i fotografia. Jeśli na mnie zagłosujesz, to dobrze zrobisz.

Hej! Mam na imię Karolina jestem z 2 a - kandyduję do Młodzieżowej Rady Miasta. Jestem kreatywna, zorganizowana, zawsze służę pomocą i daję z siebie wszystko.

Izabela Kruczek (2a) - kandydatka do Samorządu Szkolnego. Cześć wszystkim! Nazywam się Iza Kruczek i chodzę do klasy 2A. Moją pasją jest fotografia oraz obróbka zdjęć. Startuję do Samorządu Szkolnego wraz z Agnieszką, z którą chciałabym współpracować.
W naszej szkole chciałabym przeprowadzić ankietę wśród uczniów pt. „Czym powinien zająć się samorząd szkolny”, ponieważ moim głównym założeniem jest wysłuchiwanie Waszych potrzeb i w miarę możliwości spełnianie ich. Chcę zorganizować dużo akcji między innymi: kolorowy dzień, mikołajki, Walentynki i przede wszystkim wspaniałą Wigilię szkolną. Moim głównym założeniem jest wymiana automatu z kawą, bo jak sami wiecie: dobra kawa to dobry dzień. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, śmiało pytajcie! Jestem otwarta na wasze sugestie i pytania, jeśli jakiekolwiek macie.
Do zobaczenia!

Aleksandra Huczek (2a) - kandydatka do Młodzieżowej Rady Miasta. Cześć! Jestem Ola i chcę Was reprezentować na Młodzieżowej Radzie Miasta. Moją mocną stroną jest kreatywność, otwartość, zorganizowanie. Lubię pomagać.

KS., 26.09.2019

« Klub Górski "Pionowy Świat" u stóp Stawu Gąsienicowego - Dni Otwarte Akademii Techniczno-Humanistycznej »